نمایش همه

 

شرکت صنایع مواد غذایی گلنوش در بیست و سومین نمایشگاه صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین‌آلات و صنایع وابسته (اگروفود۲۰۱۶) حضور یافت.

گلنوش که در این نمایشگاه با سبد کامل محصولات خود حضور یافته بود، مورد استقبال بسیاری از مردم و بخصوص سرمایه‌گذاران شرکت‌های مختلف قرار گرفت. سرمایه گذاران با حضور در غرفه به گفتگو و مذاکره با مدیران با هدف افزایش مبادلات تجاری در این حوزه پرداختند.

از دیگر موارد درخور تأمل در این نمایشگاه، طراحی بسیار جالب غرفه گلنوش بود که با توجه به هویت و رنگ سازمانی برند طراحی و اجرا شده بود. که توجه بسیاری از بازدیدکنندگان را به خود جلب کرد.

به منظور ایجاد ارتباطی موثر و بیاد ماندنی برند گلنوش با مصرف کنندگان ، پروژه سمپلینگ  نیز اجرا شد تا با ارائه محصولات باکیفیت،  مشتریان وفادار این برند معتبر را افزایش دهد. صنایع مواد غذایی گلنوش با رعایت کامل قوانین و اصول علمی دنیای سمپلینگ راهی مطمئن جهت ورود ماندگار در ذهن مصرف کننده را ایجاد کرد.

آشنایی مصرف کنندگان با محصولات و دستاوردهای جدید گلنوش، ارتباط مستقیم با مصرف کنندگان و آشنایی با نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات آن‌ها و همچنین ارتقاء سطح مبادلات تجاری در بخش صادرات از جمله دستاوردهای مهم این نمایشگاه بود.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *